Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995. Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálních reproduktorových soustav a zvukovou technikou obecně.     ***     V roce 2002 se činnost rozšířila o služby v oblasti ozvučování a byla založena agentura TTH AGENCY, která zajišťuje ozvučení a osvětlení akcí, zastupování umělců, zprostředkování uměleckých pořadů apod. Disponujeme variabilním ozvučovacím systémem, který umožňuje pokrýt požadavky od malých společenských událostí až po velké festivalové scény.
 X 15 - Profesionální výkonový zesilovač s SMPS zdrojem 2x2500W
X 15 - Profesionální výkonový zesilovač s SMPS zdrojem 2x2500W X 15 - Profesionální výkonový zesilovač s SMPS zdrojem 2x2500W     NOVINKA

X 15 je výkonový zesilovač nejmodernější konstrukce - vylepšený nástupce osvědčeného HQ15 za ještě lepší cenu. Velmi kvalitní spínaný zdroj zajišťuje plný výkon s napětím v síti již od 190V. Zesilovač je vybaven komplexní inteligentní ochranou, tj. limiterem snímajícím zkreslení ve výstupním signálu, teplotní ochranou, která při překročení teploty zesilovač nevyřadí, nýbrž upraví výstupní výkon tak, aby se dále zesilovač nepřehříval. Dále má zesilovač ochranu proti poškození zkratem, proti poškození reproduktorů a ochranu proti VHF kmitočtům. Velmi kvalitní zvuk spolu s nízkou hmotností a vysokým výkonem za rozumnou cenu.

24848

Vysvětlení některých pojmů:
SMPS – Switched-mode Power Suply – Spínaný zdroj zesilovače – snižuje hmotnost zesilovače a udržuje jeho nominální výkon i při poklesu napětí v síti
THD THD+N – Total Harmonic Distortion + Noise – Harmonické zkreslení + šum
CLASS H – Typ pracovního režimu koncového stupně zesilovače – Napětí na koncových tranzistorech je připínáno ve dvou až třech úrovních podle momentálního výkonu zesilovače. To znamená že na koncových tranzistorech není trvale přivedeno celé napětí pro maximální výkon, což mimo jiné zvyšuje jejich životnost a snižuje generování tepla.
Popis funkcí komplexní ochrany zesilovače
1. „CLIP/Limit“ – pro ochranu reproduktorů před nebezpečným „CLIP“ ořezaným a zkresleným signálem, tento ochranný limiter monitoruje zkreslení na výstupu ze zesilovače a když zkreslení přesáhne 1%, limiter automaticky sníží vstupní signál aby se na výstupu zkreslení neobjevovalo. Když ale vstupní signál již zkreslení obsahuje, není toto limiterem odstraněno.
2. „Over-heat Protection“ – ochrana proti přehřátí přístroje – Když zesilovač pracuje na plný výkon dlouhou dobu a ventilátory běží na plné otáčky a je-li v tomto stavu nadále udržován, aktivuje se ochrana proti přehřátí a výkon zesilovače je automaticky snížen o 10dB. Na předním panelu se rozsvítí kontrolka „TEMP“ . Zesilovač tedy pokračuje v provozu. Pokud by z jakýchkoli důvodů přesáhla teplota chladičů tranzistorů 95°C, bude výstup zesilovače odpojen a na předním panelu se rozsvítí kontrolka „PRT“. Dodržujte proto impedanci reproduktorů pro každý kanál větší jak 2ohmy a udržujte chladící otvory zesilovačů volně průchodné
3. „VHF“ ochrana – když se v signálu objeví frekvence přesahující 10KHz o určité amplitudě jako např. pískání mikrofonu delší jak 3 sekundy, aktivuje se ochrana, rozsvítí se kontrolka PRT a na výstupu nebude signál. Zesilovač se sám uvede do chodu za 10 sekund.
4. „Short Circuit Protection“ – ochrana proti zkratu – zajišťuje bezpečný provoz pro koncové tranzistory. Při zkratu na reproduktorech nebo jejich kabeláži se rozsvítí kontrolka PRT a na výstupu nebude signál. Když je zkrat odstraněn, zesilovač se sám aktivuje po 10 sekundách
5. „AC Power Suply Protection“ – jestliže napětí v síti kde je zesilovač připojen klesne pod ≈ 150V, zesilovač se automaticky vypne.
6. „DC Protection“ – jestliže se na výstupu zesilovače objeví větší stejnosměrné napětí, ≥ 2,6V, rozsvítí se kontrolka PRT na předním panelu, tak jsou ochráněny reproduktory proti poškození při případné poruše zesilovače.
Manuál: Manuál

 
   
   Copyright © 2001-2020 Bubik s.r.o.
Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru bez písemného souhlasu zakázáno.