Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995. Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálních reproduktorových soustav a zvukovou technikou obecně.     ***     V roce 2002 se činnost rozšířila o služby v oblasti ozvučování a byla založena agentura TTH AGENCY, která zajišťuje ozvučení a osvětlení akcí, zastupování umělců, zprostředkování uměleckých pořadů apod. Disponujeme variabilním ozvučovacím systémem, který umožňuje pokrýt požadavky od malých společenských událostí až po velké festivalové scény.
 PROFIL
Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995. Po celou dobu našeho trvání se zabýváme vývojem, výrobou, prodejem a instalacemi profesionálních reproduktorových soustav a zvukové techniky. Firma si za poslední roky na českém trhu získala mnoho zákazníků a příznivců z oboru audiotechniky. Navazujeme na dlouhodobé technické zkušenosti a umíme Vám nabídnout kvalitní evropský výrobek – reproboxy SECO a zvukovou techniku za konkurenční cenu. Jedná se o vybrané, osvědčené a aktuální systémy, vysoce kvalitní reproduktorový materiál, kde souhlasí poměr mezi cenou, kvalitou a výkonem.
Každý náš zákazník se stává naším partnerem. Samozřejmostí je okamžitý 36-ti měsíční záruční a dále pozáruční servis, který v případě potřeby zákazníka řešíme bezplatným zapůjčením náhradního výrobku. Naše výrobky prodáváme s největším možným důrazem na kvalitu a spolehlivost. I dále se však můžete spolehnout na naši poradenskou činnost při dalším rozvoji Vaší zvukové techniky.


Mezi naše spokojené zákazníky patří například:

Městský Dům Přerov (reproboxy ES603)
Hudební skupina Travellers (reproboxy ES603+SBB300…)
Hudební skupina MiniMax his company (reproboxy ES300)
Dům kultury Kroměříž (reproboxy ES603+SBB500+zesilovače HQ...)
Obecní úřad Záříčí (aktivní reprosoustava ES250A+P ...)
Střední zdravotní škola Kroměříž (provádíme ozvučení auly)
Muzeum Kroměřížska (multimediální sál)
Sportovní hala Bystřice pod Hostýnem
Zimní stadion Přerov
Obřadní síň Bystřici pod Hostýnem a Přerov
Sokolovna Kojetín
Obecní dům Kojetín
Dům kultury Havlíčkův Brod
Městský úřad Kroměříž (zasedací místnost)
Vojenská akademie Brno
Kostely Kokory, ...
Lidová škola umění Viktora Kozánka Přerov
AVT technika Luboš Fukar
cca 170 prodaných systémů pro cvičitele aerobiku (reproboxy ES120a)
…a další hudební skupiny a množství individuálních zákazníků


V roce 2002 jsme naši činnost rozšířili o služby v oblasti ozvučování a založili agenturu TTH AGENCY, která zajišťuje ozvučení a osvětlení akcí, zastupování umělců, zprostředkování uměleckých pořadů apod. Disponujeme variabilním ozvučovacím systémem, který umožňuje pokrýt požadavky od malých společenských událostí až po velké festivalové scény. Zvukový systém je naší výroby, a právě takto, v praxi prověřujeme zvukovou kvalitu, výkon a spolehlivost našich výrobků.

Určitě toto nemůže obsáhnout celý popis naší práce. Proto si Vás, jako potencionální obchodní partnery, dovolujeme pozvat k prostudování našich webových stránek, kde se dozvíte nejen více z naší práce, ale také kde se nacházíme a že i toto je pozvánka k případnému osobnímu setkání na které se budeme těšit.


Prodejem to nekončí, prodejem to začíná!
   Copyright © 2001-2020 Bubik s.r.o.
Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru bez písemného souhlasu zakázáno.