Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995. Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálních reproduktorových soustav a zvukovou technikou obecně.     ***     V roce 2002 se činnost rozšířila o služby v oblasti ozvučování a byla založena agentura TTH AGENCY, která zajišťuje ozvučení a osvětlení akcí, zastupování umělců, zprostředkování uměleckých pořadů apod. Disponujeme variabilním ozvučovacím systémem, který umožňuje pokrýt požadavky od malých společenských událostí až po velké festivalové scény.
 OPTOGATE PB-05
OPTOGATE PB-05 OPTOGATE PB-05

Každý zvukař asi ví - čím více "otevřených" mikrofonů na jevišti, tím více trápení. Vyzkoušejte toto originální řešení z Německa a uvidíte. Vlastně spíše uslyšíte !

4800Akční cena s DPH: 3000 Kč

Skvělá optická brána na téměř všechny druhy mikrofonů
Jde o automatickou mikrofonní bránu s použitím nejmodernější optické technologie. Pouze zařadíte PB 05 mezi mikrofon a mikrofonní kabel, zapnete fantomové napájení a IR senzor na PB 05 automaticky pozná je-li přítomna osoba před mikrofonem a uvede mikrofon absolutně neslyšitelně do provozu. Pokud se osoba vzdálí na vzdálenost nastavitelnou malým trimrem, mikrofon se opět neslyšitelně vypne. Jako příklad se dá uvést kytarista občas zpívající vokál, kdy mikrofon je zapnut pouze po dobu jeho setrvání před mikrofonem. Po dobu, kdy je při "show" vzdálen od m ikrofonu, se zvukař nemusí trápit tím, že by jinak dost zesílený mikrofon "krásně" snímal celé okolí. Samozřejmě se toto zařízení hodí i pro jiné aplikace jako jsou konference a pod.
Manuál: Manuál

 
 
   Copyright © 2001-2020 Bubik s.r.o.
Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru bez písemného souhlasu zakázáno.