Česká obchodní značka SECO byla založena v roce 1995. Firma se zabývá vývojem, výrobou a prodejem profesionálních reproduktorových soustav a zvukovou technikou obecně.     ***     V roce 2002 se činnost rozšířila o služby v oblasti ozvučování a byla založena agentura TTH AGENCY, která zajišťuje ozvučení a osvětlení akcí, zastupování umělců, zprostředkování uměleckých pořadů apod. Disponujeme variabilním ozvučovacím systémem, který umožňuje pokrýt požadavky od malých společenských událostí až po velké festivalové scény.
 Q13 - Profesionální čtyřkanálový výkonový zesilovač "Class I" s SMPS zdrojem
Q13 -  Profesionální čtyřkanálový výkonový zesilovač "Class I" s SMPS zdrojem Q13 - Profesionální čtyřkanálový výkonový zesilovač "Class I" s SMPS zdrojem      NOVINKA

Cena vč. DPH
Q13 - 33.806,-

4x1900W/4ohm
4x1300W/8ohm
Hmotnost: 17kg

33806

Proč právě třída I - "Class I" ? - Čtěte v PDF souboru SPECIFIKACE
I series a Q Series jsou výkonové zesilovače s nejmodernějšími technologiemi. Velmi kvalitní spínaný zdroj ve třídě "I" (obdobný, jako používají špičkové zesilovače LabGruppen), zajišťuje vynikající zvuk a plný výkon s napětím v síti již od 180V.
Zesilovače řady I a Q jsou vybaveny komplexní inteligentní ochranou, tj. limiterem snímajícím zkreslení ve výstupním signálu, teplotní ochranou, která při překročení teploty zesilovač nevyřadí, nýbrž upraví výstupní výkon tak, aby se dále zesilovač nepřehříval. Dále má zesilovač ochranu proti poškození zkratem, proti poškození reproduktorů a ochranu proti VHF kmitočtům. Vysoce kvalitní zvuk spolu s nízkou hmotností a vysokým výkonem za rozumnou cenu.

Parametry k jednotlivým modelům najdete v návodech ( PDF soubor )
Proč právě třída I - "Class I" ? - Čtěte v PDF souboru SPECIFIKACE
Manuál: Manuál Specifikace: Specifikace

 
   
   Copyright © 2001-2020 Bubik s.r.o.
Publikování nebo další šíření obsahu tohoto serveru bez písemného souhlasu zakázáno.